قرص تاخیری کینگ دوول (king dol)
قرص تاخیری کینگ دوول (king dol)
قرص تاخیری کینگ دوول (king dol)
قرص تاخیری کینگ دوول (king dol)

قرص تاخیری کینگ دوول (king dol)


قیمت : 1,000,000 ریال

قرص کینگ دول تاخیری قوی حاوی ۱۰۰ میلی گرم سیلدنافیل ( نعوظ ) و ۱۰۰ میلی گرم ترامادول ( تاخیری ) محصول کشور انگلیس کینگ دول نام محصولی نیمه گیاهی و ترکیبی توسط ۲ قرص معروف است که می تواند توسط مردان به صورت یک قرص واحد مصرف شده و زود انزالی آنان را در هنگام رابطه تا ۵۰ دقیقه بدون وقفه به عقب بیاندازد. این محصول نسبت به تمامی محصولات دیر انزالی دیگر برتر بوده و قویتر می باشد.


قرص تاخیری کینگ دوول (king dol)

قرص کینگ دول تاخیری قوی حاوی ۱۰۰ میلی گرم سیلدنافیل ( نعوظ ) و ۱۰۰ میلی گرم ترامادول ( تاخیری ) محصول کشور انگلیس کینگ دول نام محصولی نیمه گیاهی و ترکیبی توسط ۲ قرص معروف است که می تواند توسط مردان به صورت یک قرص واحد مصرف شده و زود انزالی آنان را در هنگام رابطه تا ۵۰ دقیقه بدون وقفه به عقب بیاندازد. این محصول نسبت به تمامی محصولات دیر انزالی دیگر برتر بوده و قویتر می باشد.بستگی به سیستم بدنی افراد از ۱ تا ۳ ساعت قبل از نزدیکی یک عدد قرص مصرف شود . از مصرف با شکم خالی پرهیز شود. ( در حد ۴ لقمه غذا خورده شود که معده خالی نباشد سپس قرص همراه با یک لیوان اب ولرم و یک الی دو ساعت پس از مصرف قرص غذا خورده شود که افت فشاری صورت نگیرد). آقایانی که قبلا از این گونه قرص ها استفاده نکرده اند از نصف قرص استفاده نمایند.توجه : در صورتی که برای اولین بار است که از این قرص مصرف میکنید، جهت مشخص شدن دوز بدن خود، برای اولین رابطه ابتدا یک سوم یا نصف قرص را مصرف کنید. ممکن است همان یک سوم یا نصف قرص نیاز شما را برطرف کند و نیاز به مصرف یک قرص کامل نباشد. در صورتی که جوابدهی مورد نظر شما را نداشت در رابطه بعدی 1 قرص کامل را مصرف کنید.

قرص تاخیری کینگ دوول (king dol)

  • تاخیری تا 60 دقیقه
  • محصول کشور انگلستان 2017
  • ارسال به تمام نقاط ایران
  • نعوظ و اورگاسم
  • با خرید 3 بسته 4 بسته برای شما ارسال می شود
  • بدون عوارض

راهنمای خرید

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.
مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.


فرم سفارش قرص تاخیری کینگ دوول (king dol)


نام
شماره تماس
ایمیل
آدرس
کد پستی
تعداد